Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için uzman kadrolarımız telefonun diğer ucunda sizleri bekliyor. Bir telefonunuz yeter...

(0212) 331 35 35

Kurulduğu 1995 yılından itibaren Acil Yardım hizmetine bütünlük anlayışı içinde yaklaşan, yurdumuzda oluşturduğu üstün hizmet kalitesi, donanımı ve yüksek müşteri memnuniyeti ile marka olan Medline Acil Sağlık, Türkiye’nin ilk mobil sağlık hizmeti veren firmasıdır. Merkezi İstanbul’da bulunan Medline Acil Sağlık Türkiye’de ilkyardım müdahalesinin doğru eller tarafından yapılması; halkın yanlış sağlık uygulamalarından kaynaklanan ve sakatlıktan hayat kaybına kadar uzanan ağır sonuçların ortadan kaldırılması misyonuyla yola çıkmıştır. Esas Holding şirketi olan Medline Acil Sağlık, ülkemizin en büyük sağlık kuruluşlarından biri olup bireysel olduğu kadar kurumsal müşterilerine de hizmet vermektedir.

Günümüzün artan sağlık ihtiyaçları doğrultusunda, 2009’un ikinci yarısından itibaren Medline Acil Sağlık, bünyesine “yerinde sağlık” ve “acil durumlar” ihtiyaçlarını da karşılamaya yönelik yeni hizmet kalemleri ekleyerek, hizmet yelpazesini genişletmiştir. Sadece ambulans hizmeti vermekle kalmayıp, evde ya da işyerinde tetkik, eve doktor  gönderme gibi hizmetleri de sunarak üyelerinin her koşulda yanlarında olmayı hedeflemiştir.

Evde Sağlık Hizmetleri, alanında uzman kuruluşlarla yapmış olduğu işbirlikleri ile en uygun koşullarda hizmetlerini sunmaktadır.

Whatsapp