Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için uzman kadrolarımız telefonun diğer ucunda sizleri bekliyor. Bir telefonunuz yeter...

(0212) 331 35 35

• Hastanın medikal tedavisinin doğru teknikle doğru zamanda uzman kişiler tarafından uygulanması,
• Hastanın günlük yaşam aktivitelerinde maksimum bağımsızlığının kazandırılması,
• Hastanın tüm hayati bulgularının gözlemlenmesi,
• Primer doktor ve hasta arasında profesyonel bir medikal köprü oluşturarak, bu köprü aracılığıyla oluşabilecek komplikasyonların önlenmesi ve var olan komplikasyonların tedavisinin doktor direktifinde gerçekleştirilmesi,
• Hasta yakınlarını uzmanlık gerektiren bakım ve tedavinin manevi sorumluluğundan kurtaran ve gönül rahatlığıyla hastasını teslim edebileceği uzman kişi desteği sağlanması,
• Hastanede uzun süre kalan hastalarda ortaya çıkabilecek enfeksiyon riskinin azaltılması,
• Hastane ortamında oluşabilecek fiziksel ve ruhsal sorunların en aza indirgenmesi,


Evde 12/24 Hemşirelik Hizmeti’miz için 212 331 35 35 numaralı Evde Sağlık Birimi’mizi arayarak randevu alabilirsiniz. Talebinizi takiben en geç 12 saat içerisinde hizmet planlaması gerçekleştirilir.

Tanılama ve Visit Ekibi
Tanılama Ekibi Hizmeti ile Türkiye’de ilk defa, evde 12/24 saat hemşirelik hizmeti almak isteyen hastalarımıza yönelik gerçekleştirdiğimiz bir ekip çalışmasına daha imza atıyoruz. Hizmet talebiniz 212 331 35 35 numaralı Evde Sağlık Birimimizi aramanız ile birlikte en geç 12 saat içerisinde planlanır.

Tanılama ekibi; primer doktorla birlikte hastanın evde devam edecek olan tedavi ve bakımını planlayan ve uygulama sürecinde kalite ve hizmet denetimini gerçekleştiren ekiptir. Evde Bakım Doktoru ve Uzman Tanılama Hemşiresi’nden oluşur.

Amaç; hastanın tedavi ve bakım planını doktor ve hemşirelik yönünden gözlemlemek ve primer doktorunun önerileriyle evde tedavi ve bakım planını uygulamak.

Hizmetin devamında ise denetim ve hizmet kalitesinin sürdürülmesi için yine aynı ekip haftalık ziyaretlerini gerçekleştirir. Ziyaretlerin sonuçlarını primer doktorlarına bildirir. Doktor, tedavinin planlanmasından yükümlüdür.

Whatsapp